Filma Me Titra Shqip: 50 First Dates

99 min 2004 6,8 / 4618
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 13, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,372
Shikime: 3639
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Henri Roth është një burrë që ka frikë të angazhohet në një lidhje derisa ai takon të bukuren Lusi. Ata takohen dhe Henri më në fund mendon se ka gjetur vajzen e ëndrrave të tij, derisa ai zbulon se ajo ka humbje kujtese në përiudha të shkurtëra dhe e harron atë fill ditën tjetër.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR