Filma Me Titra Shqip: 10,000 BC

109 min 2008 5,3 / 1836
Viti: Feb 22, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,333
Shikime: 1578
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 10.000 para Krishtit, një gjahtar humbet gruan e tij nga një luftëtar i keq, kështu që mbledh së bashku një ushtri masive për të përshkuar shkretëtirën duke luftuar gjithë sjelljet e njeriut dhe të kafshëve vetëm e vetëm për të zbuluar një qytetërim të humbur dhe për të planifikuar një shpëtim të guximshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR