Filma Me Titra Shqip: A Small September Affair

102 min 2014 7,5 / 45
Kategoria: Mister Romance Dramatik
Viti: Feb 14, 2014
Gjuha Origjinale: TR
Popullariteti: 3,644
Shikime: 3023
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një vajzë e bukur që i ka të gjitha, joshëse, lozonjare, me fjalët e saj : "shumë e gëzuar për të rënë në dashuri". Një aksident i papritur me makinë dhe zemra i ndalon për disa minuta. Kur ngrihet, të gjithë sigurohen që gjithçka është në rregull. Por ajo e di që nuk është. Sepse ajo s'e mban dot mend muajin e saj të fundit, një shtator i jetës së saj mungonte. Duke ndjekur një shteg me pista të mbuluara me ngut, ajo e gjen veten në një ishull të largët të Egjeut. Një i vetmuar i çuditshëm dhe
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR