Filma Me Titra Shqip: Alice Through the Looking Glass

113 min 2016 6,5 / 4322
Kategoria: Aventure Familje Fantazi
Viti: May 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,561
Shikime: 1240
Pershkrimi
Liza kthehet në Botën e Çudirave dhe udhëton pas në kohë për të ndihmuar Kapelabërësin e marrë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR