Filma Me Titra Shqip: ARQ

88 min 2016 6,1 / 674
Kategoria: Fantashkence Thriller
Viti: Sep 16, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,559
Shikime: 1040
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rentoni ka krijuar një makineri, e cila ka shkaktuar që koha të ripërsëritet gjatë një grabitjeje në shtëpinë e tij. Gjithashtu ai do të përpiqet të shpëtojë ish të dashurën e tij dhe ndërkohë do të mësojë se kush e ka vënë nën shënjestër dhe përse.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR