Filma Me Titra Shqip: Captain Fantastic

119 min 2016 8 / 4019
Kategoria: Aventure Komedi Dramatik
Viti: Jul 2, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,787
Shikime: 1391
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Captain Fantastic: Në pyjet në veri-perëndim të Oqeanit Paqësor, një baba i përkushtuar për rritjen e gjashtë fëmijëve të tij me një edukim rigoroz fizik dhe intelektual, detyrohet të lërë parajsën e tij dhe të hyjë në botë, duke sfiduar idenë e tij se çfarë do të thotë të jesh prind.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR