Filma Me Titra Shqip: Room in Rome

109 min 2010 6 / 270
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: May 7, 2010
Gjuha Origjinale: ES
Popullariteti: 10,991
Shikime: 2317
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Një dhomë hoteli në qendër të Romës shërben si vend për dy vajza të reja që të kenë një aventurë fizike, që prek shpirtrat e tyre gjithashtu...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR