Filma Me Titra Shqip: Finding Dory

97 min 2016 7 / 8646
Viti: Jun 16, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,609
Shikime: 704
Pershkrimi
Peshku blu miqësore, por harraqe, fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur, dhe të gjithë mësojnë rreth kuptimit të vërtetë të familjes, përgjatë udhëtimit të saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR