Filma Me Titra Shqip: Flock of Dudes

90 min 2015 6,4 / 10
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 13, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,714
Shikime: 652
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një 30-vjeçar mërzitet me jetën e përbashkët që bën me shokët dhe kjo do të bëjë që ata të ndahen për 6 muaj nga njëri tjetri dhe të fillojnë të rriten e të bëjnë përpara në jetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR