Filma Me Titra Shqip: Hall Pass

105 min 2011 5,5 / 1136
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Feb 25, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,621
Shikime: 1910
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Riku dhe Fredi janë shokë të ngushtë që kanë shumë të përbashkëta, duke përfshirë faktin se të dy kanë shumë vite të martuar. Por kur të dy burrat fillojnë të tregojnë shenja nervozizmi në shtëpi, gratë e tyre marrin një hap të guximshëm për të ringjallur martesat e tyre: duke u dhënë burrave një “Leje”, një javë liri për të bërë çfarë të duan... pa bërë pyetje. Në fillim, duket si një ëndërr e bërë realitet për Rikun dhe Fredin, por shumë shpejt zbulojnë se pritshmëritë e tyre të jetës si beqar
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR