Filma Me Titra Shqip: Herbie Fully Loaded

101 min 2005 5,3 / 1375
Viti: Jun 22, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,707
Shikime: 3629
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Megi Pejton, shoferja e re e makinës 53 - Volsvageni i pa pronar që ka mendjen e vet - e shtyn veten dhe makinën për të fituar kampionatin e NASCAR-it.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR