Filma Me Titra Shqip: The Amazing Spider-Man 2

142 min 2014 6,4 / 8028
Kategoria: Aksion Aventure Fantazi
Viti: Apr 16, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,535
Shikime: 3136
Pershkrimi
Për Piter Parkërin, jeta është ngarkuar. Ndërmjet jetës si „Njeriut-Marimangë“, duke zënë njerëz të këqij dhe jetës si „Pitër Parkër“ duke qëndruar me personin që ai e dashuron, Guin Stejsi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR