Filma Me Titra Shqip: In a Valley of Violence

104 min 2016 5,9 / 269
Kategoria: Krim Thriller Aksion
Viti: Oct 21, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,885
Shikime: 501
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR