Filma Me Titra Shqip: Love Is All You Need?

122 min 2016 6,4 / 22
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 5, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,232
Shikime: 877
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Paragjykime. Të drejtat e njeriut. Bulizëm. “Romeo dhe Zhulieta”. “ Një ëndërr “. Bazuar në filmin me metrazh të shkurtër me të njëjtin emër i cili ka fituar shumë çmime.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR