Filma Me Titra Shqip: Nine Lives

87 min 2016 5,6 / 631
Kategoria: Fantazi Komedi Familje
Viti: Aug 3, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,477
Shikime: 948
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një biznesmen i famshëm është aq i dhënë pas punës sa e ka lënë pasdore familjen e tij. Kur vajza e tij e vogël i kërkon një mace si dhuratë për ditëlindje, ai ia plotëson dëshirën por në atë moment pëson një aksident dhe e gjen veten të ngecur brenda trupit të maçokut që bleu.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR