Filma Me Titra Shqip: Perfect Strangers

97 min 2016 7,9 / 2904
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Feb 11, 2016
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 8,864
Shikime: 2123
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
7 miq të ngushtë takohen për një darkë së bashku. Kur ata vendosin të ndajnë mes tyre se çfarë mesazhesh apo telefonatash marrin, fillojnë të zbulohesh shumë sekrete dhe shumë ekuilibra prishen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR