Filma Me Titra Shqip: Saw

103 min 2004 7,4 / 5418
Kategoria: Horror Mister Krim
Viti: Oct 1, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,373
Shikime: 1027
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me një trup të vdekur të shtrirë në mes tyre, dy burra zgjohen në varrin e sigurt të një vrasësi serial të cilit i kanë vënë nofkën “Jigsaw”. Burrat duhet të ndjekin një seri rregullash dhe objektivash të ndryshme nëse dëshirojnë të mbijetojnë dhe të fitojnë në lojën vdekjeprurës të caktuar për ta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR