Filma Me Titra Shqip: Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring

103 min 2003 7,9 / 530
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 19, 2003
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 8,812
Shikime: 1581
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ky film zhvillohet në një liqen të izoluar, ku një murg i vjetër jeton në një tempull të vogël lundrues. Mjeshtëri i mençur ka edhe një djalë të ri të cilin e mëson për t'u bërë një murg. Dhe ne shikojmë si stinët dhe vitet kalojnë. Natyrë fantastike dhe qetësi shpirtërore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR