Filma Me Titra Shqip: Street

85 min 2015 5,8 / 14
Kategoria: Aksion
Viti: Oct 30, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,364
Shikime: 1146
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Remo Strit është një djalosh i ri që synon të bëhet një boksier i famshëm dhe do t'i duhet të ndajë stërvitjen nga problemet e tjera në të cilat ai është përfshirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR