Filma Me Titra Shqip: Police Story 2013

108 min 2013 5,9 / 151
Viti: Dec 24, 2013
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 6,637
Shikime: 780
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një njeri i cili kerkon hakmarrje pasi ka qenë një kohë të gjatë në burg, merr si peng një oficer të policisë, vajzen e tij, dhe një grup tjerë pengjesh qe në fillim duket sikur janë marrë si pengje të rastesishem por me vonë e shohin që ka qenë e planifikuar të jenë aty si pengje, saktësisht në të njejten ditë ku para 5 vjetëve ku ndodhi një krim...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR