Filma Me Titra Shqip: The Standoff

90 min 2016 5,7 / 43
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 20, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,991
Shikime: 675
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalë dhe një vajze adoleshente që nuk e durojnë njëri-tjetrin duhet të marrin pjese ne një konkurs për të fituar një makine.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR