Filma Me Titra Shqip: The Swap

89 min 2016 6,9 / 99
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,666
Shikime: 832
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Eli O’Brajën po përpiqet të bëjë gjimnastike ritmike dhe të shkaktojë telashe së bashku me shoqen e saj të ngushtë. Ndërkohë, shoku i saj i klasës Xhek Maloi po përpiqet të jetojë në rrugën e vëllait të tij, i cili ishte një yll hokeji dhe me pritjet e babit të tij, si dhe me dashurinë e tij të pamundur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR