Filma Me Titra Shqip: What a Girl Wants

105 min 2003 6 / 994
Kategoria: Komedi Romance Dramatik
Viti: Mar 27, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,258
Shikime: 2854
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një adoleshente amerikane mëson që babai i saj është një politikan i famshëm anglez që ka vënë kantidaturën për zgjedhje. Megjithëse ajo mezi po pret ta gjejë, e kupton që kjo gjë mund të shkaktojë një skandal dhe mund t’i kushtojë atij zgjedhjet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR