Filma Me Titra Shqip: Zero Dark Thirty

157 min 2012 6,9 / 2838
Viti: Dec 19, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,411
Shikime: 1601
Pershkrimi
Fituesi i çmimit Oskar për vitin 2013 historia e vërtetë e gjuetisë më të gjatë të një njeriu në historinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikes Liderit famëkeq të AlKaedes Osama Bin Laden. Pas sulmeve të shtatorit 2001 dhe deri në vdekjen e tij në 6 maj 2011 në duart e Skuadrës speciale S.E.A.L.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR