Filma Me Titra Shqip: Monte Carlo

109 min 2011 6,3 / 1346
Kategoria: Aventure Komedi Romance
Viti: Jul 1, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,638
Shikime: 2594
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Bëhuni gati për aventurën më të mahnitshme të jetës suaj në Monte Karlo! Selena Gomez ndriçon ekranin si Greis, një maturante gjimnazi me shpirt të madh që mezi pret të shkojë me pushime në Paris bashkë me shoqen e saj të ngushtë Emën dhe vajzën e njerkut Meg. Sapo vajzat mendojnë se udhëtimi i tyre është shkatërruar kur ciceroni i tyre tepër aktiv i lë mbrapa, Greisi ngatërrohet me një trashëgimtare të pasur dhe treshja përfundon në Monte Karlo për një javë emocionuese plot luks, magji dhe argë
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR