Filma Me Titra Shqip: Project A

106 min 1983 7,2 / 176
Kategoria: Aksion Komedi Aventure
Viti: Dec 22, 1983
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 9,307
Shikime: 1852
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Filmi bën fjalë për një luftë kundër piratëve në Hong-Kong. Një dramë kostumesh kineze me shumë aksion dhe muzikë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR