Filma Me Titra Shqip: Project A 2

101 min 1987 7 / 101
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Aug 19, 1987
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 9,242
Shikime: 650
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Projekti-A Pjesa 2: Dragoi është transferuar dhe tashmë është bërë kreu i policisë në rrethin Sai Van dhe i duhet të luftojë kundër një gangsteri të rëndësishëm, kundër revolucionarëve anti-Mançu, kundër disa piratëve të arratisur, kundër besnikëve të Mançu-së dhe kundër një inspektori të korruptuar të policisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR