Filma Me Titra Shqip: Mr. Church

104 min 2016 7,2 / 274
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 16, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,746
Shikime: 1079
Pershkrimi
Filmi tregon historinë e një miqësie të veçantë mes një vajze dhe një kuzhinieri të talentuar me emrin zoti Kisha. Një miqësi e cila fillon si marrëveshje për 6 muaj, zgjat për 15 vite dhe krijon një lidhje familjare që zgjat përgjithmonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR