Filma Me Titra Shqip: In the Name of the King 2: Two Worlds

96 min 2011 3,8 / 71
Viti: Nov 3, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,388
Shikime: 3430
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish-ushtar i Forcave Speciale shkon prapa në kohët mesjetare për të përmbushur një profeci të lashtë dhe përfundon deri në gjetjen e shpjegimit të tij ne përvojat e betejës se veta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR