Filma Me Titra Shqip: The Broken Circle Breakdown

112 min 2012 7,8 / 669
Kategoria: Dramatik
Viti: Oct 9, 2012
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 7,395
Shikime: 939
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia e Dashurisë që Tronditi Gjithë Publikun e Botës Elise dhe Didier dashurohen në shikim të parë, pavarësisht dallimeve të tyre në karakter. Ai është një këngëtar romantik, ajo është artiste tatuazhesh me shumë tatuazhe që bien në sy.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR