Filma Me Titra Shqip: That's My Boy

116 min 2012 5,5 / 968
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 14, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,747
Shikime: 1644
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur Doni ishte adoleshent, pati një lidhje dashurie me mësuesen e tij nga e cila trashëgoi edhe një fëmijë. Pas shumë vitesh kur djali i tij, Tod, është rritur dhe po bën përgatitjet e dasmës me vajzën e ëndrrave të tij, Doni shfaqet papritur për ta bërë ceremoninë e dasmës një nga komeditë më të bukura të vitit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR