Filma Me Titra Shqip: All About Anna

91 min 2005 3 / 57
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Nov 24, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,791
Shikime: 957
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES : FILMI PERMBAN NUDITET DHE SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ana është një vajzë moderne, e pavarur dhe beqare, e përqëndruar në punën e saj dhe gjatë gjithë kohës duke bërë qejf. Por gjithçka ndryshon kur ish- i dashuri i saj rikthehet pas shumë vitesh i harruar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR