Filma Me Titra Shqip: Fright Night

106 min 2011 6,1 / 1144
Kategoria: Horror Komedi
Viti: Aug 18, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,597
Shikime: 1087
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çarli Bruster më në fund i ka të gjitha, shoqërohet me fëmijët e njohur dhe është i lidhur me vajzën më seksi të gjimnazit të tij. Në fakt, është aq i hatashëm saqë përbuz edhe mikun e tij të ngushtë Edin. Por telashet mbërrijnë kur një i huaj intrigues i quajtur Xherri shpërngulet në shtëpinë ngjitur. Ai në fillim duket si një djalë fantastik, por diçka nuk shkon dhe të gjithë, duke përfshirë dhe mamanë e Çarlit, nuk e vënë re. Pasi bëhet dëshmitar i disa ndodhive shumë të pazakonta, Çarli mbër
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR