Filma Me Titra Shqip: How High

93 min 2001 6,3 / 487
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 21, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,72
Shikime: 1908
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ditë Sajlis dhe Xhemal vendosi të tymosin diçka magjike, e cila përfundimisht i ndihmon ata të kalojnë provimin e kolegjit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR