Filma Me Titra Shqip: The Good Guys and the Bad Guys

91 min 1969 4,8 / 8
Kategoria: Dramatik Aksion Komedi
Viti: Nov 19, 1969
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2,467
Shikime: 1326
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1978, nga një bankë e Detroitit u vodhën 20 milion dollrë. Një nga hajdutët u kap, njëri u gjend i vdekur dhe i treti u zhduk. Paratë nuk u gjenën kurrë. Agjentët e FBI-së, Dag Benet dhe Stiv Forrest janë caktuar te investigojnë këtë rast si agjentë të fshehtë, duke punuar si policë të thjeshtë në Majami, aty ku fshihet edhe hajduti i tretë me 20 milion dollarët dhe një post drejtues në autoritetet vendase.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR