Filma Me Titra Shqip: They Call Me Jeeg

112 min 2016 7,5 / 1667
Viti: Feb 25, 2016
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 6,25
Shikime: 1695
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Enzo, një hajdut i vetmuar dhe mizantrop, përdor fuqitë e fituara pasi u rrëzua në lumin Tiber për të ndjekur një bandit të çmendur të quajtur "Cigani".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR