Filma Me Titra Shqip: The Lord of the Rings: The Return of the King

201 min 2003 8,4 / 14734
Kategoria: Aventure Fantazi Aksion
Viti: Dec 1, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27,599
Shikime: 2453
Pershkrimi
Gandalfi dhe Aragorni udhëheqin Botën e Njerëzve kundër ushtrisë së Sauronit për ta hequr vëmendjen nga Frodo dhe Semi teksa ata i afrohen malit të Vdekjes me Unazën e Vetme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR