Filma Me Titra Shqip: The Notebook

123 min 2004 7,9 / 7028
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Jun 25, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,378
Shikime: 2906
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një djalosh i varfër dhe Apasionant bie në dashuri me një vajzë të re dhe të pasur dhe i fal asaj ndjenjën e lirisë. Shumë shpejt ata ndahen për shkak të pabarazive sociale.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR