Filma Me Titra Shqip: Les Misérables

157 min 2012 7,4 / 3662
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Dec 18, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,983
Shikime: 1684
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Zhan Valzhani, i njohur si i Burgosuri 24601, lirohet nga burgu dhe e thyen lirimin me kusht për të krijuar një jetë të re për veten e tij ndërkohë që i shmanget kapjes nga Inspektori këmbëngulës Haver. I vendosur në Francën post-revolucionare, historia arrin fundin kundër sfondit të Kryengritjes së Qershorit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR