Filma Me Titra Shqip: Underworld: Awakening

88 min 2012 6,2 / 2812
Kategoria: Fantazi Aksion Horror
Viti: Jan 19, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,927
Shikime: 2230
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur njerëzit marrin vesh ekzistencën e klaneve të Vampirëve dhe Likanëve, fillojnë luftën për zhdukjen e të dyja specieve. Vampirja Selena udhëheq betejën kundër njerëzve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR