Filma Me Titra Shqip: The Raid 2

150 min 2014 7,7 / 1326
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Mar 27, 2014
Gjuha Origjinale: ID
Popullariteti: 8,615
Shikime: 1861
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Vetëm pak kohë pas sulmit të parë, Rama infiltrohet me huliganët e Xhakartës dhe planifikon të shkatërrojë sindikatën dhe të zbulojë korrupsionin brenda forcës së tij policore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR