Filma Me Titra Shqip: Homefront

100 min 2013 6,8 / 2075
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Nov 12, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 25,773
Shikime: 6360
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish polic i Antidrogës Amerikane transferohet në një qytet të qetë, që të nisë një fillim të ri bashkë me familjen e tij. Dhe të jetojë një jetë të re larg aksionit dhe zbatimit të ligjit. Por atje ai do të përballet me një trafikant të madh droge, dhe duke mos patur rrugë tjetër, detyrohet të vihet përsëri në zbatimin e ligjit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR