Filma Me Titra Shqip: Kangaroo Jack

89 min 2003 4,6 / 443
Viti: Jan 17, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,148
Shikime: 1603
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy shokë fëmijërie, një parukier dhe një muzikant i ardhshëm Nju Jorkezë, ngatërrohen me mafian dhe detyrohen të dërgojnë $50 000 në Australi, por gjërat trazohen kur paratë humbasin me një kangur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR