Filma Me Titra Shqip: Swat: Unit 887

96 min 2015 4,3 / 12
Kategoria: Thriller Aksion
Viti: Sep 29, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,256
Shikime: 1929
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një garë e pandalshme kundër krimeve të organizuara ndjekin skuadrën elitë SWAT ndërkohë që ata përpien të ndalojnë një terrorist nga vrasja e pengjeve të pafajshëm dhe shkatërrimi i qytetit të Los Angeles. Iu kanë mbetur vetëm 24 orë, dhe bazuar në instiktet dhe aftësitë e veçanta, ata duhet të ndalojnë sulmin dhe të sjellin drejtësi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR