Filma Me Titra Shqip: The Losers

97 min 2010 6,2 / 956
Viti: Apr 23, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,368
Shikime: 1915
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ekip i forcave speciale të CIA-s tradhtohen dhe lihen si të vdekur nga eprorët e tyre. Kjo i nxit ata të ngrenë një sulm kundra CIA-s.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR