Filma Me Titra Shqip: The Place Beyond the Pines

140 min 2013 6,9 / 3077
Kategoria: Dramatik Krim
Viti: Mar 14, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,064
Shikime: 1042
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një marifet motor kalorës kthehet në plaçkitjen e bankave si një mënyrë për të siguruar për të dashurin e tij dhe fëmijën e tyre të porsalindur, një vendim që e vë atë në një kurs përplasje me një polic rishtar ambicioz lundrimit një departament të sunduar nga një detektivi të korruptuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR