Filma Me Titra Shqip: The Horde

88 min 2016 4,9 / 32
Kategoria: Aksion Horror
Viti: May 6, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 5,116
Shikime: 1136
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ajo që duhet të ishte një fundjavë e mbushur me mësime dhe qejf, shndërrohet në diçka të tmerrshme pasi një grup kapet nga një hordhi personash të tmerrshëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR