Filma Me Titra Shqip: The Neon Demon

118 min 2016 6,5 / 2352
Kategoria: Thriller Horror Mister
Viti: Jun 8, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,47
Shikime: 668
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur modelja ambicioze Xhesi zhvendoset në Los Anxhelos, rinia dhe gjallëria e saj gllabërohen nga një grup femrash të fiksuara pas bukurisë, të cilat do bëjnë ç'të jetë nevoja për të marrë atë që ajo ka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR