Filma Me Titra Shqip: The Sea of Trees

110 min 2016 6,3 / 288
Kategoria: Dramatik
Viti: Apr 27, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,533
Shikime: 1154
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Arthur Brenën drejtohet drejt Aokiharës, i njohur si"Qyteti i pemëve", një pyll i madh misterioz në këmbët e malit Fuxhi ku njerëzit shkojnë që të kryejnë vetëvrasje. Gjatë udhëtimit të tij nëpër pyllin e vetëvrasjes, ai takon Takumi Nakamurën, një japonez që ka humbur rrugën pas tentativës për vetëvrasje. Të dy burrat nisin një udhëtim reflektimi dhe mbijetese. Po çfarë do të zbulojë ai gjatë këtij udhëtimi?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR