Filma Me Titra Shqip: American Reunion

113 min 2012 6,2 / 2962
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 4, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,193
Shikime: 565
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me shume se një dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan për një fundjave. Ata do te zbulojnë se çfarë ka ndodhur me jetët e njeri tjetrit gjate gjithë kësaj kohe.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR